1. díl podcastu Pozitivně k veterináři

Před pár dny jsem se pustila do nového projektu, a tak vás teď mohu přivítat u první (a doufám, že zároveň ne i poslední 😉 ) epizody mého nového podcastu. V této epizodě bych vám ráda představila sebe a svůj projekt. Musím říci, že podcast je už dlouho moje oblíbené médium. Poslouchám především zahraniční podcasty, ale i pár českých a už nějakou dobu přemýšlím o tom, že bych chtěla mít svůj vlastní. Před pár dny jsem naznala, že už dozrál čas pro vlastní podcast, a tak jsem sedla a namluvila první epizodu. 

Poslouchat můžete buď přímo tady, nebo na platformě Anchor, Spotify, Breaker, RadioPublic, nebo Google Podcasts

Poslechněte si tuto epizodu

O čem tato epizoda je?

Jak už jsem psala v úvodu, prostřednictvím této epizody bych vám chtěla představit sebe a svůj projekt.

Takže se dozvíte třeba to, kde jsem během svých studií cestovala a co jsem se tam naučila. Mimochodem, úvodní fotka tohoto článku je z jedné ze zemí, kde jsem byla na stáži (viz podcast) – tipnete si ze které? Také se dozvíte, kde jsem pracovala. Odhalím vám zákulisí svého vzdělávacího projektu, protože jsem ho sice měla v hlavě snad už několik let předtím, než jsem se do něj pustila, ale nebýt mé nemoci, nejspíš bych nikdy nezačala.

V této epizodě  se také krátce věnuji tomu, co mi vlastně je. Protože bych tímto chtěla také šířit povědomí o vážné nemoci, o které se stále ještě mnoho neví a která stále ještě není uznaná (ani většinou lékařů, ani lékařskými autoritami, o pojišťovnách ani nemluvím…), slíbila jsem vám nějaké odkazy (viz podcast).

Tady jsou: 

ME/CFS.cz – Klub pacientů

Neúnavní.cz

V závěru podcastu se dozvíte, proč jsem se začala zabývat tím, jak udělat z veterinárního ošetření, nebo návštěvy veterináře méně stresující událost pro všechny zúčastněné strany.

Užijte si poslech!

Tento web si jednoduše tvořím a spravuji sama podle svých představ díky platformě Mioweb

Máte co říci a chcete se prezentovat na úrovni? Chcete začít podnikat online? Potřebujete nový web? Doporučuji Mioweb!
Pro více informací se přihlaste na webinář NOVÝ WEB JINAK, nebo rovnou vyzkoušejte Mioweb NA 14 DNÍ ZDARMA!

Komentáře