Nová spolupráce: Značka, které věřím

Nově spolupracuji s eshopem Dr.Vet – tento eshop je distributorem přípravků pro koně od francouzské firmy Audevard (a dalších kvalitních přípravků pro domácí zvířata).

Zdraví je nejdůležitější – myslím si, že s tím asi nikdo (zvlášť v této době) nemůže nesouhlasit. Ani s tím, že je lepší o zdraví pravidelně pečovat, než pak řešit závažný problém za 5 minut 12. 😉 Tím nemám samozřejmě na mysli jen zdraví nás, lidí, ale také zdraví našich koní a dalších zvířat.

Pro udržení zdraví vašich koní je důležitý správný management jejich chovu, ustájení a krmení – to je z hlediska prevence opravdu ten nejdůležitější (a bohužel často opomíjený) faktor.

Dále je velmi důležité včasné řešení zdravotních problémů a dlouhodobá podpora správných funkcí koňského organismu. Tam vám mohou být velmi nápomocné kvalitní výživové doplňky a přípravky pro vnější péči o koně.

Možná máte svou oblíbenou značku, oblíbené přípravky, nebo stále zkoušíte. Každopádně nyní bych vám chtěla představit značku, které věřím já:

Když mě oslovili s nabídkou spolupráce, musím říct že jsem moc dlouho neváhala. Značku Audevard velmi dobře znám – dlouho jsem ji v praxi používala pro své pacienty, doporučovala svým klientům a mohu říct, že bych za jejich výrobky dala ruku do ohně. Proto jsem souhlasila, že vás prostřednictvím svých článků s jednotlivými produkty seznámím.

V tomto článku bych vás ráda seznámila se značkou Audevard obecně. V navazujících článcích vám pak budu postupně představovat jednotlivé produkty.

Audevard pro koně

Farmaceutické laboratoře Audevard jsou jedinou farmaceutickou firmou v Evropě, která se specializuje výhradně na přípravky pro koně. Tato značka je na trhu již více než 35 let a na vývoji svých přípravků spolupracuje s více než šesti tisíci veterináři po celém světě.

Nabízí širokou škálu vysoce kvalitních přípravků pro

  • zlepšení výkonu sportovních koní
  • péči o pohybové ústrojí koní
  • léčbu a prevenci onemocnění dýchací soustavy
  • péči o trávicí soustavu koně
  • snížení stresu koní a zlepšení procesu regenerace
  • podporu funkcí imunitního systému
  • vnější péči o koně
  • výživu koní

Pojďme se teď podívat na ty nejdůležitější plusy a mínusy této značky.

Plusy

Mohla bych vám tu přepisovat reklamní letáky o prémiových výrobcích používaných veterináři a předními sportovci po celém světě, ale myslím si, že bude určitě přínosnější, když se s vámi podělím o vlastní zkušenosti a zprostředkovaně také o zkušenosti mých klientů.

Největším přínosem přípravků je bezesporu jejich účinnost. Nemám zkušenost, že bychom s majiteli dumali nad tím, jestli to koňskému pacientovi zabírá, nebo nezabírá a jestli bychom neměli vyzkoušet ještě něco jiného. Ten účinek byl na koních prostě vidět na první pohled.

Dalším plusem je složení. V laboratořích Audevard si dávají záležet na kvalitě používaných surovin a jejich zpracování. Jejich produkty jsou postaveny na přírodních surovinách – obsahují esenciální oleje, výtažky z bylin a další přírodní látky. Najdete v nich minimum „chemie“, což je mně osobně velmi sympatické, protože se snažím pečovat o své zvířecí pacienty co nejvíce přírodní cestou.

V neposlední řadě se mi líbí, že je na přípravcích jasně uvedeno, zda se jedná, nebo nejedná o doping. V případě, že se jedná o látky, které nejsou povolené ve sportu, je uvedeno, za jak dlouho po skončení léčby se může kůň účastnit soutěží. To opět ušetří spoustu hledání a googlení a ověřování.

Mínusy

V podstatě jediným mínusem této značky by mohla být její cena. Pokud je pro vás rozhodující cena, pak určitě najdete levnější varianty – byť ne tak kvalitní a účinné. Pokud ale chcete dopřát svému koni kvalitní péči bez kompromisů, pak je Audevard skvělá volba! Z mého pohledu je to jedna z nejkvalitnějších značek na trhu.

Buďte v obraze

Protože značka Audevard čítá opravdu velké množství přípravků, připravila jsem pro vás přehlednou stránku s jednotlivými přípravky a velmi zjednoušenými informacemi – v podstatě se tam dozvíte, co na co je.

Na stránku se dostanete zde >>

a nebo tak, že v horním menu kliknete na „AUDEVARD pro koně“

Tento web si jednoduše tvořím a spravuji sama podle svých představ díky platformě Mioweb

Máte co říci a chcete se prezentovat na úrovni? Chcete začít podnikat online? Potřebujete nový web? Doporučuji Mioweb!
Pro více informací se přihlaste na webinář NOVÝ WEB JINAK, nebo rovnou vyzkoušejte Mioweb NA 14 DNÍ ZDARMA!

Komentáře